HİJYENİK SANTRAL.jpg
HİJYENİK HAVALANDIRMA SANTRALİ
           ( Yeni Geliştirilmiş Ürün )

DIŞ ORTAMDAN ALINAN KİRLİ HAVAYI KABA - İNCE VE SIK GÖZENEKLİ ( HEPA FİLTREDEN GEÇİRİP % 100 TAZE HAVAYI DEZENFEKTE EDEBİLEN GELİŞTİRİLMİŞ BİR ÜRÜNDÜR .. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ ..

EL-Serisi-elektrikli ısıtıcı .jpg
ELEKTRİKLİ TİP SEYYAR ISITICI 
dipaz.jpg
EVAPORATİF SOĞUTUCU ( SULU SOĞUTMA ) SİSTEMİ 
DG-Serisi-doğalgaz.jpg
DOĞALGAZLI ISITICI (CAFE TİP )

Evaporatif soğutucular, soğutma peteği  fan, elektrik motoru, su pompası, su haznesi ve su dağıtım düzeneğinin bir araya gelmesiyle oluşur. Sistemin çalışma prensibi, suyun yüksek su emme ve tekrar kuruyabilme özelliğine sahip, reçine emdirilmiş dalga şekilli saf selüloz kağıt peteklerin içinden geçen hava sayesinde buharlaştırılarak havaya karıştırılması esasına dayanır, doğaldır ve tamamen çevre dostudur, soğutucu gaz ve kompresör içermez...

KANALLI_KLİMA.jpeg

Isımak DG- serisi sıcak hava cihazları doğalgaz veya LPG / propan yakabilen, endirekt ateşlemeli, duvara ya da tavana asılabilen, atmosferik brülörlü hermetik tip ısıtıcılardır. Hermetik olması nedeniyle yanma gazlarını kısa mesafeden eksoz yoluyla cebri olarak dışarı atar. Hermetik olmasının verdiği avantaj ile yanma havasını iç ortamdan veya dış ortamdan alabilir.

Kısa mesafeden baca gazlarının tahliyesi baca borularıyla ilgili maliyeti minimuma indirir.

tavan-tipi-hepa-filtre.png
KANALLI KLİMA ( MERKEZİ SİSTEM ISITMA SOĞUTMA)
HEPA FİLTRE (High Efficiency Particulate Airfilter)
( Yüksek derece verimli partikül filtresi )

Isımak EL-  serisi sıcak hava cihazları, elektrikli, %100 ısıl verimle çalışan, fanlı seyyar ısıtıcılardır. Tutamaç veya üzerine monte edilen hava yönlendirici şasesi ile çok pratik ve kullanışlıdır. Tükettiği enerjinin tamamını ısı enerjisine çevirir. Ticari ve endüstriyel kullanıma uygundur. Yakıt ikmali gerektirmez, sadece elektrik ile çalışır. Özellikle baca gazı çıkış imkanı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali sorun olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olmaktadır...

soler.jpg

Kanal tipi klima ile tek cihaz ile her bölgeye ısı transferi 

Klima kurulum yerinden hava kanalı ile dağıtılıp menfezler ile istenilen yönlere ve bölgelere ısıtma ve soğutma sistemi sağlar..

( sağlık filtresi ) Bu filtre, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, yine havayı virüs, bakteri, çeşitli toksik tozlardan ve aerosollerden de korur.

Bu yüzdendir ki kullanım alanındada çok yönlüdürler:
Bu filtreler kreş, bakım evleri ve sağlık alanlarında kullanılmaktadır.
Filtre sınıfının seçiminde en belirleyici unsur kullanım alanıdır. Odaları çeşitli temiz oda sınıfında kategorize etmek için EN ISO 14644 avrupa standartları uygulanmaktadır.

 

dipaz.png
AFS-BORU-SANAYİ-A.Ş.-1.jpg
ISIMAK YAZI-250x250.jpeg